Yüksek Kariyer Eğitim Kurumu

Hakkımızda: 

T.C.M.E.B. Özel Yüksek Kariyer Y.Dil Mesleki ve Kişisel Gelişim Kursu;1996 yılından beri İstanbul / Maltepe’ deki merkezinde Dış Ticaret -Lojistik, Bilgisayarlı Muhasebe, Bilgisayar İşletmenlik, İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça, Osmanlıca, Yabancılar için Türkçe , Autocad- 3D Max, Diksiyon-Beden Dili-İletişim, YÖS (yabancı Öğrenci Sınavı), Kpss kursu, Eğiticinin Eğitimi, DGS/ALES, SMM Sınavına Hazırlık ve Kurumsal Eğitimler de vb…. kurs alanlarında faaliyet gösteren M.E.B. onaylı Kurumdur. Akademik Deneyimli, uzman kadromuz, modern ve geniş dersliklerimiz (klima ve projeksiyon mevcuttur) ile öğrenci memnuniyeti ve başarı odaklı eğitimler vermekteyiz. Kurumsal yönümüz ile Türkiye geneli firmalara yönelik kurumsal/özel eğitimler ve Danışmanlık hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

Misyonumuz:

T.C.M.E.B. Özel Yüksek Kariyer Y.Dil Mesleki ve Kişisel Gelişim Kursu,verdiği eğitim ve kattığı farklılıklarla, kalıcı üstünlükler kazanmış, bilim ve teknoloji üretimine odaklı, toplumun değişen ihtiyaçlarına cevap verebilen bireysel ve kurumsal eğitimleri ile kişi ve kurumları yetiştirmeyi ilke edinmekte, topluma ve evrensel bilime katkıda bulunmayı görev kabul etmektedir.

Vizyonumuz:

T.C.M.E.B. Özel Yüksek Kariyer Y.Dil Mesleki ve Kişisel Gelişim Kursu,Güçlü kadrolar- kurumsal kültür- girişimcilik ruhu ve sürekli gelişime açık dinamizm ile bilime ve topluma yön veren öncü bir Eğitimi kurumu olarak hizmet vermek..

İlkelerimiz;

Yüksek Kariyer ile kariyere giden yol …!

Bildiğiniz gibi, Türkiye de ve Dünya’nın birçok ülkesindeki ortaöğretim eğitiminin öğrenciye kazandırdıklarıyla, ilgili kurumların yaptığı sınavlarda ölçmeye çalıştığı bilgi ve beceri düzeyleri farklı olduğunda kişiler çeşitli zorluklarla karşılaşmaktadırlar.  Yüksek Kariyer Eğitim Kurumu bu çeşitli zorluklarla ortadan kaldırmak için,

Dış Ticaret, Bilgisayarlı Muhasebe, Bilgisayar İşletmenlik, İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça, Osmanlıca, Yabancılar için Türkçe kursu, Autocad, 3D Max, Diksiyon, Matematik (IQ, Saysal İşlem, Geometri) Kpss, Dgs gibi Yabancı dil, Mesleki ve Kişisel Gelişim kursları vermektedir. Kurslarımız için karar “Yüksek Kariyer Eğitim Kurumunu” araştırarak seçiminizi yapabilirsiniz.

Biz sizi “Başarı ile kariyere giden yol …” da Yüksek Kariyer Eğitim Kurumu ailesi bünyesine davet ediyoruz. Çünkü “kalite”,“mükemmellik”,“başarı” anlayışıyla “Yüksek Kariyer Eğitim” “ seçkin” öğretim ve yönetim kadromuzla tam bir motivasyon içinde bir araya gelen Eğitim Kurumumuza sizleri de aramızda görmekten memnunluk duyarız.

Kullanılan eğitim materyalleri?

Mesleki ve Kişisel Gelişim Kurslarımızda hazırlanan ders kitapları ders notları  

Kurslarımızda Başarının Koşulu Nedir?

Kurslarımızda uygulanan programların amacı; iş hayatında veya gireceği sınavda kurs müfredatlarının tümünü katılımcılarımıza kavratmak, katılımcının anlama, öğrenme ve uygulama becerisini arttırarak, katılımcıyı hedeflerine ulaşabilecek bir düzeye getirmektir. Bilgi birikimleri ve öğrenme düzeyleri eşit olmayan katılımcılardan oluşan sınıflarda, verimlilik düşer ve öğrencilerin öğrenme gelişimleri yavaşlar. Bu nedenle özellikle Matematik sınıflarımızda başarı için katılımcıların seviyelerini kontrol ederek sınıflar oluşturulur.

Seviyelerine göre sınıflar oluşturmak mümkün mü?

Kurslarımızda, katılımcı başarısının bu ilk koşulunu “sınıf değiştirme sistemi” ile yerine getirmektedir. Olumlu sonuçlarını aldığımız bu sistem, uzun yıllardır kurslarımızda uygulanmaktadır. Bu sistemde, yıl içinde uyguladığımız deneme sınavları sonuçlarına bağlı olarak katılımcıların başarı durumuna göre sınıfları değiştirilmekte, bilgi ve pratik düzeyleri birbirine yakın öğrenciler ortak sınıflara yerleştirilmektedir. Katılımcının, bilgi ve seviye gelişme hızına bağlı olarak, düzeyine uygun bir sınıfa geçmesi ancak kendisine aktarılan bilgileri anlama ve öğrenme gücünü geliştirmesiyle mümkün olmaktadır. Bu uygulama, sınıf temposunun altına düşmemek için, öğrenciyi sürekli ve programlı bir çalışmaya yöneltmektedir.

KURSLARIMIZDA DİSİPLİN…!

Yüksek Eğitim Kurumları olarak eğitim kurumu anlayışına dayanan sistemli bir disiplini benimsiyoruz. Yüksek Eğitim Kurumları’nda eğitim gören katılımcılar milli eğitim Disiplin yönetmenliğine göre, personel için de Kurum iç disiplin kuralları hâkimdir.

Kursiyerler için;

• Bir Kursiyer kursa geldikten sonra izin almadan dersi veya eğitim kurumunu terk edemez.

• Bir saat dahi devamsızlık yapan katılımcı aynı gün içerisinde ailesine bildirilir.

• İzin almak için idareye gelen kursiyerler ailesi aranarak ailesinin bilgisi dâhilinde izin verilir.

• Kantinde bir teneffüs süresinden fazla ( 10 dk. ) oturmak yasaktır.

• Ek derslerin ve etütlerin planlanmış başlangıç ve bitiş saatleri vardır.

• Sınıflarda dersin işlenmesine herhangi bir şekilde engel olan öğrenciye asla tolerans edilmez.  Tabi ki eğitimin layıkıyla olması için gerekli ve zorunlu olan tüm disiplin kuralları Yüksek Kariyer Eğitim Kurum tarafında işletilmektedir.

• Ayrıca öğrenci ile ilgili
– Devam, devamsızlık takibi
– Sınıftaki başarı durumu
– Deneme sınav sonuçları vs. bilgiler veliye düzenli olarak bildirilmektedir.

Yüksek Kariyer Eğitim Kurumları

Yönetim Kurulu