Autodesk Yetkili Eğitim Merkezi

AUTODESK PROFESYONEL SERTİFİKASI (ACP)

Autodesk Yetkili eğitim ve test merkezi olan kurumumuzda Uzmanlık sınavlarına girerek uluslararası geçerliliğe sahip Autodesk Certified Professional alabilirsiniz.  

AUTODESK KULLANICI SERTİFİKASI (ACU)

Autodesk eğitimlerimize katılan öğrencilerimiz ayrıca sınava girerek uluslararası geçerliliğe sahip Autodesk Kullanıcı Sertifikasına (ACU) sahip olabilirler. Böylelikle o yazılımla ilgili bilgi ve yetkinliklerini belgelemiş olurlar.  

Aşağıdaki programlar için Kurumumuzda ACU sertifika sınavlarına girebilirsiniz.

- Autocad
- 3DS Max
- Revit
- Maya

- Inventor 

3D MAX SERTİFİKASI

3D Studio Max kursu’nu ,Autodesk Yetkili Eğitim ve Test Merkezi olan kurumumuzda gerçek durumları içeren örnek projelerle ve alıştırmalarla uygulamalı olarak alabilirsiniz. Eğitim sonunda, Mesleğinizde tanınan, değerli bir tamamlama sertifikası olan Autodesk onaylı 3D Studio Max sertifikasını, eğitim kurumumuzda sınava girerek alabilirsiniz. 

AUTOCAD SERTİFİKASI

Autocad kursu’nu ,Autodesk Yetkili Eğitim ve Test Merkezi olan kurumumuzda gerçek durumları içeren örnek projelerle ve alıştırmalarla uygulamalı olarak alabilirsiniz. Eğitim sonunda, Mesleğinizde tanınan, değerli bir tamamlama sertifikası olan Autodesk onaylı AutoCAD sertifikasını, eğitim kurumumuzda sınava girerek alabilirsiniz. 

ULUSLARARASI YETKİNLİKLER 

Uluslarası Yetkinlikler, Sınav ve Sertifikalar: 
Yüksek Kariyer Eğitim Merkezi, Milli Eğitim Bakanlığından aldığı ruhsatla "Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Özel Öğretim Kurumu" olarak eğitim vermektedir.

Kurumumuz tüm programların en güncel sürümleri ile eğitim vermektedir.

ETA,Autodesk,Mikro, gibi yazılımların yetkinliklerine de sahiptir.

Ayrıca Yüksek Kariyer Eğitim Merkezi, belli standartlara sahip kurumlara verilen

"Autodesk Yetkili Eğitim (ATC) ve "Autodesk Yetkili Test Merkezi (CATC)" ünvanlarına da sahiptir.