YÜKSEK KARİYER EĞİTİM KURUMU

 

YUKSEK KARIYER LANGUAGE COURSES

 

YÜKSEK KARİYER EĞİTİM KURUMU; 1996 yılından beri Yabancı Dil, Mesleki ve Kişisel Gelişim Eğitimleri veren bir Öğretmenler kuruluşudur. Özellikle Yabancı Dil eğitiminin önemini göz ardı etmemizin mümkün olmadığı günümüzde YÜKSEK KARİYER EĞİTİM KURUMU un da Yabancı Diller alanında kendisine düşen görevi yerine getirmek için sizlere en iyi yabancı dil eğitimini sunmayı amaçlamaktadır.

 

Milli Eğitim Bakanlığının denetiminde çalışan YÜKSEK KARİYER EĞİTİM KURUMU; Mesleki Eğitim ve Yabancı Dil Eğitimlerinde 5580 sayılı Özel Öğretim Kurumları Kanunu kapsamında faaliyet göstermektedir.

 

YÜKSEK KARİYER EĞİTİM KURUMU;
YABANCILA İÇİN TÜRKÇE KURSU, İNGİLİZCE, ALMANCA, RUSÇA, ARAPÇA, dillerinde yabancı dil eğitimlerinin yanı sıra "ULUSLARARASI TİCARET,MUHASEBE, BİLGİSAYAR, AUTOCAD, 3D MAX, DİKSİYON, EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ, OSMANLICA, MATEMATİK v.b." kişisel gelişim ve mesleki alanda da eğitimler verilmektedir.

 

YÜKSEK KARİYER EĞİTİM KURUMU; Yabancı dil eğitimi konusunda uzman öğretmenleriyle, 6- 15 kişilik sınıflarıyla ve sınıflarda yer alan multimedya bilgisayar, projeksiyon, çeşitli görsel ve işitsel destek materyalleriyle ezbercilikten uzak eğitim anlayışıyla farkını her zaman hissettirmektedir.

 

YÜKSEK KARİYER EĞİTİM KURUMU; Dil öğretiminde sürekli kendini yenileyerek, yeni teknoloji ve metotları uygulayarak bireylerin yabancı dil problemlerine en sağlıklı çözümü sağlamayı hedeflemiştir. Kursumuzu diğerlerinden ayıran en belirgin özelliği de kaliteden ödün vermeyen sorumlu ve duyarlı eğitim anlayışıdır.

 

YÜKSEK KARİYER EĞİTİM KURUMU; which is incorparated within YÜKSEK KARİYER EĞİTİM KURUMU; Language courses, is located on the Asian side of İstanbul in Maltepe which is the centre for culture education, trade, and entertainment.

 
 
...