“TURİZM SEKTÖRÜNÜN EĞİTİMİ ”

Nisan 2015'te başlayan ve 2016 yılının Temmuz ayında tamamlanması planlanan projede özellikle, Turizm İşletme Belgeli tesislerin çalışanlarının mesleki, teknik ve yabancı dil becerilerinin ihtiyaçlar ve AB standartları çerçevesinde geliştirilmesi amaçlanıyor.

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti'nin mali katkısıyla hayata geçirilen ve Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın faydalanıcısı olduğu proje Alman Uluslararası İşbirliği Kurumu liderliğindeki şirketler birliği tarafından yürütülmektedir. “Bu proje Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilmektedir”

Yüksek Kariyer Eğitim Kurumu”

Turizm Çalışanlarını Mesleki Yabancı Dil (İngilizce, Almanca, Rusça) Alanında Eğitmek için Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir.

TUYUP (Turizm Sektöründe İşverenlerin ve Çalışanların Uyum Yeteneklerinin Artırılması Projesi) proje kapsamındaki faaliyetler, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile AB Koordinasyon Dairesi Başkanlığı'nın koordinasyonunda yürütülmekte.

TUYUP (Turizm Sektöründe İşverenlerin ve Çalışanların Uyum Yeteneklerinin Artırılması Projesi) proje ekibinin turizm sektöründe eğitimin kalitesini ve çevre duyarlılığını güçlendirmeyi hedefleyen TUYUP (Turizm Sektöründe İşverenlerin ve Çalışanların Uyum Yeteneklerinin Artırılması Projesi) projesi kapsamında;

Yüksek Kariyer Eğitim Kurumu olarak; Mesleki Yabancı dil (İngilizce, Almanca, Rusça) eğitimlerini vermek için sunmuş olduğumuz eğitim müfredatı teklif dosyamız, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından uygun bulunmuştur.

Yüksek Kariyer Eğitim Kurumu Mesleki Yabancı Dil ve Davranış alanında eğitimleri vermek üzere yetkilendirilmiştir.

Yüksek Kariyer Eğitim Kurumu’nun yetkilendirilmesi Kültür ve Turizm Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile TUYUP(Turizm Sektöründe İşverenlerin ve Çalışanların Uyum Yeteneklerinin Artırılması Projesi) tarafından:

10.04.2015 Tarihinde MES (Mesleki Eğitim Sağlayıcıları) ile gerçekleştirdiği toplantıda sözleşmemiz imzalanmış olup eğitim kurumları havuzunda yer almış bulunmaktayız…

Yüksek Kariyer Eğitim Kurum'un”; Tuyup Eğitim Proje Kapsamında;

KAYA RAMADA PLAZA HOTEL "RUSÇA" EĞİTİMİMİZ "01 HAZİRAN 2015" DE BAŞLADI;

     Kaya Ramada Plaza Hotel Rusça Eğitimi

 

 

...