İNGİLİZCE KURS PROGRAMI

(YABANCI UYRUKLU ÖĞRENCİLEREDE YÖNELİKTİR)

 

Level 1 Beginner A1 Seviye / 2 kur 84 saat

İngilizceyi hiç bilmeyen yeni başlayanlar için başlangıç seviyesi

Level 2 Elementary A2 Seviye / 2 kur 84 saat

İngilizceyi belli bir sınırda bilen yazan, okuyan, konuşabilenler için temel seviyedir. Bu seviyedeki öğrenciler: İşleri ile ilgili temel sorulara, fiyatlar, tarihler ve miktarlar dahil olmak üzere cevap verebilirler. Akıcı konuşma ve tartışabilme boyutunda olmasa bile basit cümleler kurabilir, basit ifadeleri belli ölçüde anlayabilirler.Telefonda görüştükleri kişinin adını, basit mesajını, telefon numarası ile beraber alabilirler.

 

Level 3 Pre-Intermediate B1 Seviye / 2 kur 84 saat

Temel düzeyinin gerekli içeriğini tamamlayabilen ve İngilizceyi belli bir sınırda konuşabilen için ön - orta seviye Bu düzeydeki bir öğrenci; Konuşmaları kavrayabilecek ve İngilizce ’yi ana dili İngilizce olan veya olmayanlarla iletişim kurarken kullanabilecek yeterliliğe ulaşmıştır.Cadde ve sokaklarda bulunan tabela ve uyarıları, etiketleri rehberlik kitaplarını, basit gazete ve dergi haberlerini, kişisel mektupları anlayabilir. Seyahat/iş arkadaşları ve aile ile ilgili temel konularda sorular sorup cevaplayabilir. Konuşma dilinde kişisel veya entelektüel düzeyde kavram ve fikirler geliştirememek ya da ifade edememekle birlikte basit gerçeklere dayalı fikirler vermekte çok zorlanmaz.Level 4 Intermediate B2 Seviye / 2 kur 84 saat

Ön-orta düzeyinin gerekli içeriğini tamamlayabilen ve İngilizce yi belirli sınırda akıcı ve bilinçli konuşabilenler için orta seviye İngilizcenin temel yapılarının daha emin bir şekilde kullanılabileceği ve basit kalıpların ötesine geçilerek dilde ifadenin güçlendiği daha ileri bir aşamaya varılmıştır. Bu düzeydeki öğrenciler daha geniş kelime hazinesine sahip olmanın yanı sıra; Entelektüel ve duygusal boyuttaki konularda kişisel duygu ve düşüncelerini ifade edebilme noktasını yakalamışlardır.Sekreter ve yönetici konumunda etkin bir şekilde çalışabilecek düzeyde İngilizce konuşabilir, dinlediğini anlayabilir, İngilizce yazı yazabilirler..


Level 5 Upper-Intermediate C1 Seviye/ 2 kur 84 saat

Orta düzeyin gerekli içeriğini tamamlayabilen ve İngilizceyi bilinçli ve akıcı konuşmaya başlayanlar için üst-orta seviye Bu seviyede, konuyla ilgili ve anında doğru iletişim kurulabilir. Dil, oldukça iyi gramer bilgisi ve kelime hazinesi ile güvenli bir şekilde fikir ifade edilebilir ve tartışma yapılabilir aşamayı bulmuştur.

Level 6 Advanced C2 Seviye / 2 kur 84 saat

Üst-orta düzeyi tamamlayabilen ve İngilizceyi iyi derecede kullanabilenler için İleri seviye Öğrenci çeşitli konularda ayrıntılı olarak konuşabilir, anlayabilir. Gazete ve dergi okurken pek az sorunla karşılaşır. Dilde akıcılık sağlanmıştır.

YÜKSEK KARİYER, Oxford Üniversitesinin dil öğrenim sistemini esas almıştır İyi sistem iyi kitap, başarıda etkili olduğu kadar zengin materyal de dersleri renklendirerek verimli geçmesini sağlar. Kurumumuzda her 5 seviyede , Oxford University Press tarafından hazırlanıp yayınlanan “New Headway” serisi uygulanmaktadır.

 

YÜKSEK KARİYER’ de dersler gramer ağırlıklı olan 1.ve 2. ve 3. Seviyelerde tamamen Türk öğretmenler 4.5.6. Seviyelerde ise Türk ve yabancı öğretmenlerimiz eşit ağırlıkla eğitim vermektedirler.


Grup Açılış Saatleri

Kurs Günleri

Kontenjan

Fiyat

10:00 – 13:00

Hafta içi Sabah

Kayıtlar devam ediyor

Arayınız…..

13:00 – 16:00

Hafta içi Öğlen

Kayıtlar devam ediyor

Arayınız…..

16:00 – 19:00

Hafta İçi Öğlen

Kayıtlar devam ediyor

Arayınız…..

19:00 – 22:00

Hafta içi Akşam

Kayıtlar devam ediyor

Arayınız…..

10:00 – 13:00

Hafta Sonu Sabah

Kayıtlar devam ediyor

Arayınız…..

13:00 – 16:00

Hafta Sonu Öğlen

Kayıtlar devam ediyor

Arayınız…..

16:00 – 19:00

Hafta Sonu Öğlen

Kayıtlar devam ediyor

Arayınız…..

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ;TEL: 2163837703 veya 5306454641
Web Sitelerimiz; www.turkcekursu.us, www.yuksekkariyer.com.tr , www.dilkursu.biz, www.turkcekurslari.com

E-mail inf@yuksekkariyer.com.tr...